Šio tipo laikančiosios konstrukcijos gaminamos iš 5-12mm storio plieno lakšto, 2-3mm storio skardos, įvairiausio profilio vamzdžių, dvitėjinio profilio sijų, naudojant apvalius vamzdukus ar strypelius iš „ juodo“ ir nerūdijančio plieno.

Metalo paviršius gali būti labai įvairus. Norint padaryti sendintą paviršių, galima išryškinti suvirinimo siūles. Tokios siūlės turi būti itin kokybiškai suvirintos. Sendinto paviršiaus efektas išgaunamas, naudojant specialias technologijas ir tam skirtus dažus.

Populiariausias metalo paruošimo būdas – lygus, automobilinis. Visos siūlės yra kruopsčiai užglaistomos,
Plokštumos išlyginamos, visi kampai užapvalinami ar užbukinami. Tinka visi dažai skirti metaliniams paviršiams dažyti.

Pasirinkus masyvią laikančiąją konstrukciją, galima pasirinkti lengvesnę apsauginę tvorelę, o atsisakius tokios konstrukcijos, tvorelė turėtų būti tankesnė.


Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Neretai pasitaiko „meistrų“, kurie gamindami vien tik metalines konstrukcijas, neatkreipia dėmesio į galutinį rezultatą, t.y. kokios formos bus pakopos, kur stovės statramsčiai, kokia bus porankio linkimo linija.
Pabaigiant tokius laiptus, atsiranda nesklandumų dėl laiptų geometrijos nukrypimų.

Mūsų patirtis parodė, kad klientai, užsakę atskiras laiptų dalis pas skirtingus gamintojus, apturi nenumatytų papildomų išlaidų dėl atskirų elementų nesuderinamumo, ir praranda galutinio produkto garantiją.