Esame patyrę laiptų gamintojai. Pagaminome daugybę laiptų, tačiau kiekvieni laiptai – tai naujas kūrinys ir naujos mintys. Mes kuriame laiptus kiekvienam savo klientui individualiai, atsižvelgdami į užsakovo ir jo šeimos narių poreikius bei fizines savybes (ūgį ir svorį).Esame įsitikinę, kad laiptai – labai svarbi namo dalis, kuria naudodamasis kasdien, žmogus turi jaustis komfortabiliai.

Mes suprantame, kad Jūsų namai nėra tik sienos ir grindys. Tai Jūsų svajonė, kurioje apgalvota net menkiausia detalė.
Laipoje“ gaminame laiptus nuo klasikinių iki itin modernių – tiesius, sraigtinius, su posūkiais; iš medinės, metalinės ir gelžbetonio konstrukcijos, todėl su mūsų meistrų pagalba tikrai išsirinksite Jums labiausiai tinkančius ir patinkančius laiptus. Laiptus gaminame tik iš aukščiausios kokybės medienos Laiptus galime tik padengti laku, kad būtų išlaikytas natūralus medienos atspalvis arba galite pasirinkti Jums patinkantį atspalvį. Mes laiptus projektuojame ypač atidžiai, ieškome geriausių sprendimų ir siekiame, kad laiptai būtų saugūs ir patogūs laipioti, valyti, prižiūrėti.

„Laipa“ savo pagamintiems laiptams teikia 5 metų garantiją.

Vienas iš privalumų, kodėl klientai renkasi mus ir yra patenkinti darbų kokybe – mūsų meistrai atsiveža jau pagamintus laiptus, taip gerokai sutrumpindami montavimo darbų trukmę. Todėl Jums nereikės kelias ar net keletą savaičių kęsti triukšmo ir dulkių.
Mūsų pagamintų laiptų montavimas tetrunka vos 1–3 dienas – po tiek laiko Jūs turėsite naujus ir Jūsų norus bei poreikius atitinkančius laiptus. Esant sudėtingai konstrukcijai, montavimo darbai gali užtrukti iki savaitės, tačiau pagalvokite, kiek laiko dirbtų neprofesionalūs meistrai?
Nepatogūs laiptai – ši priežastis sukelia diskomfortą ir priverčia nuosavo namo gyventojus daugiau laiko praleisti pirmajame aukšte. Todėl labai svarbu, kad laiptai būtų tinkamai suprojektuoti.

„Laipoje“ laiptai projektuojami konstruktoriaus, kuris specialia kompiuterine programa itin tiksliai apskaičiuoja visus parametrus. Šios programos dėka darbai vyksta greitai, atliekami itin kokybiškai, parenkamas optimalus pakopų aukščio ir pločio santykis, kad visiems namo gyventojams būtų patogu laipioti – projektuojant atsižvelgiama į jų ūgį, svorį, pėdos dydį, įpročius.
Svarbu skubantiems! Laiptai pagaminami vos per 3–4 savaites nuo užsakymo pateikimo

Jeigu statotės namą, į laiptų gaminimo specialistus geriausia kreiptis tuomet, kai jau yra sienos, langai ir numatytas grindų lygis, tačiau dar nėra vidinės apdailos – taip Jūs turėsite didžiausią laisvę savo norams įgyvendinti. Labai svarbu, kad laiptus gamintų profesionalai, turintys didelę patirtį ir reikalingą įrangą – tik taip bus pagaminti laiptai, tinkantys būtent Jūsų šeimai. Tai ypač aktualu, jei Jūsų namas nedidelis – su profesionalų pagalba išvengsite klaidų (laiptų perdarymo, ardant ir griaunant jau baigtas namo sienas, platinant angas ir pan.) ir pasirinksite tokius laiptus, kurie ne tik bus gražūs ir derės jūsų interjere, bet ir bus itin patogūs bei saugūs.

Jei rekonstruojate būstą ir norite įsirengti laiptus, specialistus kvieskitės dar prieš pradedant rekonstrukcijos darbus – kartu nuspręsime, koks laiptų variantas būtų tinkamiausias Jūsų atnaujinamam būstui.