● Jeigu statotės namą, į laiptų gaminimo specialistus geriausia kreiptis tuomet, kai jau yra sienos, langai ir numatytas grindų lygis, tačiau dar nėra vidinės apdailos – taip Jūs turėsite didžiausią laisvę savo norams įgyvendinti. Labai svarbu, kad laiptus gamintų profesionalai, turintys didelę patirtį ir reikalingą įrangą – tik taip bus pagaminti laiptai, tinkantys būtent Jūsų šeimai. Tai ypač aktualu, jei Jūsų namas nedidelis – su profesionalų pagalba išvengsite klaidų (laiptų perdarymo, ardant ir griaunant jau baigtas namo sienas, platinant angas ir pan.) ir pasirinksite tokius laiptus, kurie ne tik bus gražūs ir derės jūsų interjere, bet ir bus itin patogūs bei saugūs.

● Jei rekonstruojate būstą ir norite įsirengti laiptus, specialistus kvieskitės dar prieš pradedant rekonstrukcijos darbus – kartu nuspręsime, koks laiptų variantas būtų tinkamiausias Jūsų atnaujinamam būstui.

● Jeigu Jūs vengiate naudotis esamais laiptais, nes jais dažnai laipiodami pavargstate, sunku užnešti daiktus, laiptai per statūs ir nepatogūs, Jums iš tiesų reikėtų naujų laiptų. Mes rasime geriausią sprendimą, kaip tai padaryti – mūsų meistrai suprojektuos, pagamins ir sumontuos Jums naujus laiptus, atitinkančius Jūsų poreikius.

O prieš užsisakant laiptus, Jums tereikia žinoti „Laipos“ telefonus:

+370 656 13841

Susisiekite su mumis, jei Jums reikia laiptų – užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir mūsų meistrai atvyks pas Jus.

Čia Jūs galite pamatyti mūsų pagamintų laiptų nuotraukas

„Laipa“ savo pagamintiems laiptams teikia 5 metų garantiją.